Δευτέρα, 11 Οκτωβρίου 2021 00:52

Όλα τα αποτελέσματα των 32ων Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου

Ολοκληρώθηκαν σήμερα οι 32οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες με τη συμμετοχή περίπου 400 αθλητών και αθλητριών από 40 σωματεία του Αιγαίου.

Το φινάλε των αγώνων βρήκε τους αθλητές και τις αθλήτριες από τα νησιά του Αιγαίου με χαμόγελα ικανοποίησης, για τη συμμετοχή τους σε ένα γεγονός με αθλητικό και κοινωνικό χαρακτήρα. H ολοκλήρωση της δράσης σήμανε και την έναρξη της γιορτής στο στάδιο της Χίου. Ικαριώτικα, Χιώτικα και όλα τα νησιώτικα ακούσματα ένωσαν αθλητές, αθλήτριες, κριτές, εθελοντές, εκπροσώπους των σωματείων, ακόμη και την πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ, Σοφία Σακοράφα, που δεν έχασαν την ευκαιρία να χορέψουν και να απολαύσουν τη γιορτή του αθλητισμού. Ικαριώτες Λημνιώτες, Καλύμνιου, ακόμη και Μυκονιάτες ακολούθησαν με επιτυχία το ρυθμό της νησιώτικης μουσικής αποδεικνύοντας για μία ακόμη φορά πως ο αθλητισμός είναι το καλύτερο μέσο για να ενώσει ανθρώπους από διάφορα μέρη.

Ο Δήμαρχος Χίου, Σταμάτης Κάρμαντζης, στην τελετή λήξης έδωσε στην πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ, Σοφία Σακοράφα, το αναμνηστικό νόμισμα για τα 200 χρόνια από την επανάσταση του 1821, θέλοντας να την τιμήσει για την προσφορά της στον ιστορικό θεσμό. Παράλληλα παρέδωσε τη σημαία των αγώνων, στη Λήμνο, εκεί όπου θα γίνει η διοργάνωση του 2022.

Στην δεύτερη ημέρα των αγώνων, ο Δήμος Μαγγίνας (ΑΟ Μυκόνου) και ο Χριστόφορος Μαγγίνας (ΦΟ Βροντάδου) πήγαν μαζί στο μεγαλύτερο μέρος της κούρσας των 3.000 μ. με τον Μαγγίνα να τερματίζει τελικά νικητής με 8.39.95 και τον Μερούση να ακολουθεί με 8.54.26. Η τρίτη θέση πήγε στον έφηβο Ανδρέα Έλληνα (Ενωση Καζώνης Κάλυμνος 2000), που πέτυχε 9.53.87.

Εντυπωσιακή ήταν η παρουσία της 14χρονης Παρασκευής Γαλανού (ΑΟ Ρόδου η Καλλιπάτειρα), που διένυσε τα 200 μ. σε 19.96 (-0,6) και άφησε πολλές υποσχέσεις για το μέλλον.

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 321740 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 57.65   7
2 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.03.88   5
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
3000M.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ  1982 196903 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  8.39.95   7
2 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 214335 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.54.26   5
3 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2002 348258 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 9.53.87   4
4 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 264633 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.56.81   3
5 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1989 377740 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.08.03   2
6 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.37.77   1
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004 342075 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.53.62    
8 ΟΡΦΑΝΌΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005 395652 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.27.85    
9 ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1992 394606 ΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ 13.08.51    
10 ΤΣΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  1999   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  DNF    
               
               
               
               
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1988 251586 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  15,65   7
2 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ  2001 364219 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ  11,77   5
3 ΠΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 241444 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 10,60   4
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 394602 ΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ 7,67   3
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 331544 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,85   7
2 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ  2006 379033 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  1,7   5
3 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 193984 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 1,7   4
4 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2005 370128 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  1,4   3
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 331544 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6,52   7
2 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2005 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6,41   5
3 ΜΟΥΤΣΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 323080 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 6,35   4
4 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ  2003 353907 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 6,07   3
5 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2004 374850 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5,83   2
6 ΤΣΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  2005 348876 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ  5,70   1
7 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5,61    
8 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2005 370128 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  5,26    
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2003   ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,21    
               
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006   Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 45,16   14
ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005    
ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000    
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003    
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004   ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 46,9   10
ΠΑΦΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2007    
ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 2002    
ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005    
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ Λ 2006   Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 47,23   8
ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤ 2005    
ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ Ν 2000    
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Π 2001    
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Θ 2007   ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  48,82   6
ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ Κ 2003    
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 2002    
ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ Β 2002    
5 ΣΩΤΗΡΧΟΣ Ε 2006   ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48,85   4
ΔΟΥΚΑΣ Μ 2004    
ΓΚΙΟΥΡΑΣ Α 2004    
ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ Α 2006    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 361144 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5,22   7
2 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ  1999 326743 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  4,94   5
3 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  1994 297573 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,90   4
4 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  2005 359476 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  4,77   3
5 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2000 340463 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  4,73   2
6 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ  2004 350408 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,64   1
7 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘ. 2005 348380 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  4,39    
8 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,26    
9 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ  2004 346807 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ  4,19    
10 ΣΑΜΨΑΚΗ ΙΠΠΟΔΑΜΕΙΑ  2003   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  4,10    
11 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 378622 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 4,06    
12 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ  2003 392274 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ  3,87    
13 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 362040 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 3,82    
14 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  2006 389074 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,74    
15 ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 378601 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3,43    
               
               
               
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΑΡΣΑ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 245806 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 38,65   7
2 ΓΡΑΒΙΩΤΗ   ΖΩΗ 2002 343702 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 31,13   5
               
               
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚ 2007   ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 52,26   14
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ Μ 2006    
ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994    
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004    
2 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓ 2006   Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 54,1   10
ΚΡΙΤΟΥΛΗ Μ 2007    
ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚ 2005    
ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡ 2006    
3 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ Β 2005   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  54,76   8
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005    
ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2005    
ΕΛΑΜΠΙΑΝ ΚΑΛ 2005    
4 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒ 2006   ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 55,03   6
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤ 2006    
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ Μ 2006    
ΛΕΛΕΚΗ Μ 2007    
5 ΚΟΝΔΥΛΗ Δ 2007   ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  55,56   4
ΣΕΡΓΗ ΔΗΜ 2006    
ΣΕΡΓΗ ΝΙΚ 2005    
ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002    
6 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006   ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 55,61   2
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΣΕΚΕΡΗ ΑΙΚ 2006    
ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡ 2004    
ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004    
7 ΤΑΦΑΝΗ ΦΑΜΠ 2006   ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 58,1    
ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΜΑΡ 2007    
ΖΑΚΟΥ ΤΖΟΑΝΝΑ 2006    
ΤΣΟΥΡΚΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006    
8 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ 2006   ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 58,5    
ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ 2007    
ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006    
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006    
9 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 58,68    
ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007    
ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2006    
ΓΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007    
10 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005   ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 59,72    
ΖΑΓΟΥΡΗ ΜΙΧΗΛΙΑ 2006    
ΝΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007    
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006    
11 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005   Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ DNF    
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005    
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005    
ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
200Μ.Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23,60 -0,30 7
2 ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23,97 -0,90 5
3 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2005 367044 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  24,20 0,00 4
4 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 368439 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 24,45 -0,90 3
5 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2005 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 24,49 0,00 2
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 24,63 -0,30 1
7 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  2006 385955 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ  25,40 -0,30  
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2005 368835 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 25,43 0,00  
9 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  2004   ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25,57 -0,90  
10 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  2004 344327 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25,66 0,00  
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  2005 368187 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ  25,74 -0,90  
12 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 366875 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25,87 0,00  
13 ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟ 2006 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26,60 -0,30  
14 ΤΡΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 381931 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  27,93 -0,90  
15 ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  29,82 -0,30  
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΣΟΥΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50,17   7
2 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 48,89   5
3  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 42,30   4
4 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ  2004 369377 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  41,73   3
5 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡΗΣ. 2006 379033 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  41,69   2
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 360731 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 36,57   1
7 ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ  2007   ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31,62    
8 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 30,20    
9 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2005 377586 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  25,22    
  ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  -    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
200Μ.Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23,60 -0,30 7
2 ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23,97 -0,90 5
3 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2005 367044 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  24,20 0,00 4
4 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 368439 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 24,45 -0,90 3
5 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2005 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 24,49 0,00 2
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 24,63 -0,30 1
7 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  2006 385955 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ  25,40 -0,30  
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2005 368835 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 25,43 0,00  
9 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  2004   ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25,57 -0,90  
10 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  2004 344327 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25,66 0,00  
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  2005 368187 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ  25,74 -0,90  
12 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 366875 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25,87 0,00  
13 ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟ 2006 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26,60 -0,30  
14 ΤΡΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 381931 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  27,93 -0,90  
15 ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  29,82 -0,30  
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΣΟΥΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50,17   7
2 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 48,89   5
3  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 42,30   4
4 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ  2004 369377 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  41,73   3
5 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡΗΣ. 2006 379033 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  41,69   2
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 360731 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 36,57   1
7 ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ  2007   ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31,62    
8 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 30,20    
9 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2005 377586 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  25,22    
  ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  -    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
200Μ.Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 359401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27,29 -0,40 7
2 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2005 366200 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ  27,83 -0,40 5
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  2006 370179 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 28,61 0,40 4
4 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ  2006 376178 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 28,62 0,40 3
5 ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 353748 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  28,81 -0,40 2
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 361968 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28,88 -0,40 1
7 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 369420 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 29,54 -0,60  
8 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  2006 372891 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 29,56 0,40  
9 ΧΑΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ  2007 377973 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ  30,87 -0,60  
10 ΚΡΙΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 379048 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 31,10 -0,60  
11 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 392308 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 32,37 -0,40  
12 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 392235 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32,44 -0,60  
13 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2005 354523 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ  33,20 0,40  
14 ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ  2005 366466 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  33,25 -0,40  
15 ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 378601 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 34,47 0,40  
16 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2007 387246 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ DNF    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
80Μ.Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  2006 361046 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ  9,760   7
2 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ  2006 360412 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9,900   5
3 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 394731 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 9,920   4
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝ. ΠΑΝΑΓ. 2006 375741 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,970   3
5 ΨΩΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 387122 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,225   2
6 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  2006 360398 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10,229   1
7 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  2007 387114 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 10,370    
8 ΠΑΦΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2007 394469 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10,440    
9 ΚΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2006 376014 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ  10,640    
10 ΠΙΠΙΝΗΣ ΣΑΡΆΝΤΗΣ 2007 367063 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10,660    
11 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  2006 372188 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10,880    
12 ΦΑΜΠΙΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  2008 394846 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10,980    
13 ΜΕΣΙΤΗ ΛΕΑΝΤΡΟ 2007 385446 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11,110    
14 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2007 387383 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  11,330    
15 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ 2007 379089 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ  11,810    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2006 385432 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 11,11   7
2 ΠΙΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ  2008 376841 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 9,95   5
3 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2006 372870 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9,92   4
4 ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2007 391680 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9,40   3
5 ΠΑΠΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 370015 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9,35   2
6 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007 394442 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9,30   1
7 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2007 379933 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  9,19    
8 ΒΕΝΙΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  2009 395756 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  8,99    
9 ΚΟΣΣΙΒΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ  2006 379166 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  8,78    
10 ΙΣΟΥΦΑΙ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 387245 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8,77    
11 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ  2006 372671 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  8,60    
12 ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  2008 395640 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 8,18    
13 ΚΑΒΒΑΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2008 381328 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,13    
14 ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ  2006 392060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  7,61    
15 ΣΟΥΛΝΤΙΣΑ ΕΥΑ  2008 393838 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  7,35    
16 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 372873 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7,14    
17 ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2008 386918 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7,10    
18 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  2006 386476 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  6,87    
19 ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 392988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  6,75    
20 ΒΙΔΗ ΓΚΕΡΤΙΑΝΑ 2007 391700 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  6,73    
21 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ  2006 371539 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ  6,35    
22 FOTO AGAPI 2009 395792 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5,87    
23 ΤΡΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2009 386868 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  5,57    
24 ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  2007 390235 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ  5,36    
32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
80Μ.Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006 391594 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 10,71 0,70 7
2 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 387244 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,12 0,00 5
3 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006 376179 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 11,17 0,80 4
4 ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ  2007 387117 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 11,19 0,00 3
5 ΓΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 392236 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11,373 0,60 2
6 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  2007 367060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  11,376 -2,00 1
7 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  2006 372891 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11,40 0,80  
8 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  2006 369466 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 11,57 0,60  
9 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2007 379933 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  11,63 0,00  
10 ΤΣΟΥΡΚΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ  2006 394951 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,64 0,70  
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  2007 383386 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 11,72 0,00  
12 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΑΓΛΑΪΑ  2006 379299 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ  11,73 0,60  
13 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ  2006 371543 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ  11,77 0,70  
14 ΖΑΚΟΥ ΤΖΟΑΝΑ  2006 378240 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,78 0,60  
15 ΓΚΡΙΖΗ ΖΩΗ 2006 394991 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 11,80 0,80  
16 ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2007 383385 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 11,96 0,70  
17 ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  2006 378152 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ  11,98 0,70  
18 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007 394442 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12,02 0,60  
19 ΛΙΟΝΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ  2008 377730 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 12,10 -2,00  
20 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 371516 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12,13 0,80  
21 ΜΑΝΤΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  2008 395544 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12,14 -2,00  
22 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ  2006 381940 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  12,20 0,70  
23 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 368436 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12,32 0,60  
24 ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  2007 379086 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ  12,91 0,80  
25 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΑ  2007 389072 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13,24 -2,00  
26 ΧΑΣΑ ΙΡΜΑ 2007   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  13,38 0,00  
27 ΒΙΛΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2008 395765 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13,91 -2,00  
28 ΙΓΝΑΤΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ  2008 391842 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ  13,93 -2,00  
29 ΖΑΓΟΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ  2006 376024 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  ΑΚΥΡΗ    
30 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2007 387857 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  DNF    

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
150Μ.Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 2008 394046 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 18,70 -0,60 7
2 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2008 392056 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  19,93 -0,60 5
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 391283 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  20,29 -1,20 4
4 ΜΟΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 376866 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 20,72 -1,20 3
5 ΣΚΡΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  2009 395243 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ  21,07 -1,20 2
6 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 395654 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 21,40 -0,60 1
7 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ  2008 370178 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 21,70 -0,60  
8 ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2009 379035 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  22,32 -1,20  
9 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2008 393351 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22,40 -0,60  
10 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2009 385214 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27,29 -1,20  

 

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΗΜΕΡΑΣ
150Μ.Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2008 377228 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 19,96 -0,60 7
2 ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΆΒΕΤ 2008 379296 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 21,00 -0,60 5
3 ΕΛΑΜΠΑΝ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 372973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  21,43 -0,10 4
4 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  2009 379031 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  21,66 -0,10 3
5 ΡΟΥΣΣΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ  2008 394993 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ  21,96 -0,80 2
6 ΠΕΤΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2009 14 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 22,06 -0,60 1
7 ΠΟΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2008 374907 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22,15 -0,80  
8 ΘΑΡΕΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2008 381193 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 22,19 -0,60  
9 ΒΟΥΔΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 381325 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22,39 -0,80  
10 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 390352 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22,45 -0,60  
11 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ  2008 375955 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ  22,66 -0,60  
12 ΚΑΝΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ  2009 368002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ  22,74 -0,10  
13 ΧΑΨΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 8 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,02 -0,10  
14 ΑΜΥΡΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2009 5 ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 23,86 -0,80  
15 ΔΑΛΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  2009 395282 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  23,96 -0,60  
16 ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2009   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  24,86 -0,60  
17 ΚΑΝΑΡΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΛΛΥ 2009 395651 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 25,04 -0,60  
Κατηγορία ΣΤΙΒΟΣ

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares