Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021 12:10

ΕΣΚ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων (23 και 24 Οκτωβρίου)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΣΚ Κυκλάδων για το σαββατοκύριακο 23 και 24 Οκτωβρίου.

 

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 23-24  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021              

ΗΜΕΡ.

ΟΜΑΔΕΣ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ

ΑΠΟΤ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 

23/10/2021

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Τ.Α.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΝΑΝΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

13.00

15.00

19.00

ΕΦΗΒΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΥΚΟΝΟΥ

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ Κ.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  Α.

ΚΑΛΑΒΡΟΣ   Ε.

ΠΑΣΧΑΛΗ  Ε.

ΚΑΛΑΒΡΟΣ  Ε.

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΜΠΡΟΥΝΤΖΑΚΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ    ΠΑΥΛΙΔΟΥ  Ο.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ  Μ.

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ  Μ.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ   ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ  Μ.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ   ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 

24/10/2021

ΑΕ  ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

13.00

13.30

14.00

Α2  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β   ΕΘΝ.ΑΝΔΡΩΝ

Γ   ΕΘΝ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΑΠΠΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ

ΠΑΝ.ΧΑΝΙΩΤΗ

 

ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ

ΣΙΜΑ

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ

ΤΖΙΜΗΣ

ΚΟΥΛΗΣ Κ.

ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΔΕΛΗΒΟΓΙΑΤΖΗ  Π.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΧΡΥΣΑΚΗΣ  Μ.

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΚΑΤΣΟΥΉΣ  Μ.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ   ΜΕΛΑΝΙΤΗ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

ΠΙΝΑΚΑΣ     ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ  ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ  ΠΑΝΑΓ.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ   ΤΡΑΓΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ  24΄΄ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

                                       ΜΑΡΙΖΑ

                                                                                                                                   

               ΣΥΡΟΣ  21/10/2021                                           

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΡΙΣΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

           ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares